Hotel České Budějovice - ubytování hotýlek Minor

Celková cena / den: 430
Požadovaná záloha: 0 Kč
Adresa: Školní 10, České Budějovice, 370 10
Lokalita: Česká republika » Jihočeský kraj » České Budějovice
GPS: 49°0'3.3962''N, 14°28'30.347''E

Typ inzerátu: Nabídka
Kategorie: »
Zveřejněno: 19. October 2013, 17:03
Identifikátor inzerátu:

Společnost: Minor stavební s.r.o.
Kontaktní osoba: Jaroslav Srba
Email: jaros... zobrazit celé
Telefon: 723 9... zobrazit celé

Podrobný popis

Hotel České Budějovice - ubytování hotýlek Minor.

Hotel Minor České Budějovice nabízí kvalitní a levné ubytování v Českých Budějovicích. Kromě příjemného ubytování Vám levný hotel Minor nabídne také restauraci a parkoviště. Recepce se ubytování věnuje nonstop.

Ubytování hotel Minor České Budějovice se řadí mezi levné hotely a vyhledávané ubytování v Českých Budějovicích. Ubytování hotel Minor je situováno v klidném a tichém prostředí. Ubytování se psy, nebo s jinými domácími mazlíčky hotel Minor České Budějovice akceptuje, ale pouze po předchozí dohodě s recepcí. 

Restaurace hotel Minor v Českých Budějovicích je stavebně oddělena na kuřáckou a nekuřáckou část a nabídne Vám speciality kuchyně a výborné budějovické pivo. V restauraci i v celém objektu levného ubytování hotel Minor České Budějovice je možné bezdrátové připojení k Wi-Fi internetu.

Ubytování hotel Minor České Budějovice Vám nabídne kvalitní profesionální služby. O Vaše pohodlné ubytování se v levném hotelu Minor České Budějovice postará vstřícný a ochotný personál.

Ubytování v Českých Budějovicích v hotelu Minor lze také využít jako příjemnou zastávku k výletům do okolí Českých Budějovic, za pamětihodnostmi do okolních měst Český Krumlov, nebo Hluboká nad Vltavou. V Českých Budějovicích, v okolí levného ubytování hotel Minor se nachází celá řada hradů, zámků a jiných kulturních památek.