Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

Celková cena / den: 890
Požadovaná záloha: 0 Kč
Adresa: Školní 8, České Budějovice, 37010
Lokalita: Česko
GPS: 49°7'17.063''N, 14°25'45.338''E

Typ inzerátu: Nabídka
Kategorie: »
Zveřejněno: 13. March 2015, 16:10
Identifikátor inzerátu:

Společnost: Penzion Minor ubytování České Budějovice
Kontaktní osoba: Jaroslav Srba
Web:
Email: info@... zobrazit celé
Telefon: 72158... zobrazit celé

Podrobný popis

Penzion Minor nabízí kromě levného ubytování také chutné snídaně a možnost parkování osobních i dodávkových automobilů a je mezi levnými hotely a penziony v Českých Budějovicích velice oblíben.

Krátkodobé ubytování České Budějovice na jednu či více nocí je situováno v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a je vhodné pro dovolenou, rodiny s dětmi a služební cesty.

Dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích za nejlepší ceny lze využít pro pracovní skupiny.

Nabízíme kvalitní ubytování jako levný hotel České Budějovice nedaleko centra města, výstaviště a koleje vysoké školy VŠTE.

Levný penzion Minor České Budějovice vám nabízí nejlepší ubytování a možnost vstoupit do nového dne s chutnou snídaní, proto si vás dovoluje pozvat do vlastní hotelové snídaňové restaurace, kde jsou připravovány chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky šesti druhů snídaňového menu denně od 7: 00 do 10: 00 hodin.

Ubytování České Budějovice má všechny pokoje i apartmány vybaveny vlastním WC, sprchou, SAT-LCD televizí, minibarem, ledničkou a velkým přenosným ventilátorem, varnou konvicí, mikrovlnkou a potřebným nádobím.

Hotely a penziony v Českých Budějovicích vám umožní vyrážet do okolních měst na výlety a strávit příjemnou a přitom velice zajímavou dovolenou v Jižních Čechách.

Rodinný penzion Minor se nachází v klidné části města České Budějovice, je vzdálen pouhých 6 km od Hluboké nad Vltavou, zde můžete navštívit Státní zámek nebo Lovecký zámek Ohrada a jiné historické památky.

Levné ubytování vám může zpříjemnit romantická cesta z Českých Budějovic do Hluboké nad Vltavou výletní lodí po řece Vltavě.

Dovolená strávená v tichém a klidném prostředí rodinného penzionu Minor Vám poskytne ideální možnost odpočinku a jsme přesvědčeni, že přispěje ke splnění Vašich představ o příjemném ubytování v Českých Budějovicích.