Penzion Minor ubytování České Budějovice

Celková cena / den: 400
Požadovaná záloha: 0 Kč
Adresa: Školní 8, České Budějovice, 37010
Lokalita: Česko
GPS: 49°7'17.063''N, 14°25'45.338''E

Typ inzerátu: Nabídka
Kategorie: »
Zveřejněno: 13. March 2015, 16:10
Identifikátor inzerátu:

Společnost: Penzion Minor ubytování České Budějovice
Kontaktní osoba: Jaroslav Srba
Web:
Email: info@... zobrazit celé
Telefon: 38731... zobrazit celé

Podrobný popis

Penzion Minor České Budějovice je oblíbené a často navštěvované ubytování, neboť ceny za pobyt se přibližují cenám ubytovny. Penzion nabízí prostorné a pohodlné pokoje a komfortní apartmán. Vše je komfortně vybaveno minibarem, vlastním WC, sprchou, plochou LCD televizí s rádiem a se satelitním příjmem, malou kuchyňskou linkou s varnou konvicí a mikrovlnnou troubou.

 

Penzion České Budějovice si Vás dovoluje pozvat do vlastní restaurace, kde jsou pro hosty připravovány kvalitní chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky snídaňového menu denně od 7:00 do 10:00 hodin.

 

Nabízíme levné ubytování za přijatelnou cenu a ubytovací služby v podobné kvalitě jako hotely České Budějovice, důsledně dbáme na desinfekci a každodenní pečlivý úklid. Pokoje i celé ubytovací zařízení je nepřetržitě desinfikováno a udržováno v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady.

V celém penzionu Minor České Budějovice je rychlé připojení k Wi-Fi internetu zdarma.

 

Ubytování v Českých Budějovicích se psy, nebo s jinými domácími mazlíčky je akceptováno, ale pouze po předchozí dohodě s recepcí penzionu.

 

Penzion Minor České Budějovice najdete nedaleko centra města i výstaviště, levné krátkodobé i dlouhodobé ubytování je vhodné pro dovolenou, rodiny s dětmi, služební cesty, pracovní skupiny a pro všechny, kteří hledají v okolí města České Budějovice levné hotely a penziony.

 

Apartmány České Budějovice nabízí hostům kromě příjemného ubytování také mnoho cyklistických i turistických tras a velké množství kulturních a historických památek.

 

Levné ubytování České Budějovice je vzdáleno pouhých 6 km od zámku Hluboká nad Vltavou. Výlet kde můžete, kromě Státního zámku navštívit také Lovecký zámek se ZOO je možné absolvovat také výletní lodí po řece Vltavě.

 

Penzion Minor v Českých Budějovicích doporučuje hostům během dovolené prohlídku historického centra města nebo návštěvu v Muzeu piva, které se nachází v pivovaru Budvar a je vzdáleno pouhých 700 m od ubytování.