Ubytování České Budějovice - levné a kvalitní

Celková cena / den: 350
Požadovaná záloha: 0 Kč
Adresa: K Úsilnému 28, České Budějovice, 370 10
Lokalita: Česká republika » Jihočeský kraj » České Budějovice
GPS: 49°0'23.578''N, 14°29'32.968''E

Typ inzerátu: Nabídka
Kategorie: »
Zveřejněno: 19. October 2013, 17:07
Identifikátor inzerátu:

Společnost: Minor stavební s.r.o.
Kontaktní osoba: Jaroslav Srba
Email: jaros... zobrazit celé
Telefon: 723 9... zobrazit celé

Podrobný popis

Ubytování České Budějovice – levné a kvalitní.

Nabízíme levné ubytování v Českých Budějovicích. Ubytování je vhodné pro služební cesty, turistiku a také pro rodinnou dovolenou v Jižních Čechách.  Levné ubytování se nachází v tiché a klidné části města České Budějovice.  Ubytování Vám zpříjemní výhodná dopravní dostupnost a neomezená možnost parkování.

Pokoje levného ubytování v Českých Budějovicích jsou rozděleny na kuřácké a nekuřácké a jsou vybaveny vlastním WC, sprchou, satelitem, LCD televizí, minibarem a připojením k Wi-Fi internetu.  Některé pokoje ubytování České Budějovice jsou vybaveny kuchyňkou s mikrovlnkou.

Ubytování v Českých Budějovicích si Vás dovoluje pozvat do vlastní restaurace, kde jsou podávány chutné snídaně a připravovány večeře dle vlastního výběru z jídelního lístku. Levné ubytování České Budějovice se nachází v severovýchodní tiché části města za pivovarem Budvar.

České Budějovice jsou k ubytování velice vhodným městem, protože jsou lákavým místem nejen pro milovníky nedotčené přírody, ale také pro obdivovatele historie a pamětihodností. Pokud navštívíte České Budějovice, levné ubytování lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do okolních měst Český Krumlov, nebo Hluboká nad Vltavou. 

Největší zájem o levné ubytování ve městě České Budějovice je koncem letních prázdnin v době konání jihočeské zemědělské výstavy Země Živitelka. Zvýšený zájem o ubytování v Českých Budějovicích bývá také na jaře a na podzim, kdy se v krajském městě pořádá výstava Hobby. Zájemcům o levné ubytování v Českých Budějovicích v těchto termínech doporučujeme, aby si zajistili ubytování s větším časovým předstihem.