Velký sál Kongresového centra Zlín

Celková cena dohodou
Požadovaná záloha: 0 Kč
Adresa: náměstí Tomáše Garrigue Masaryka 5556, Zlín, 760 01
Lokalita: Česká republika » Zlínský kraj » Zlín
GPS: 49°13'23.341''N, 17°39'51.725''E

Typ inzerátu: Nabídka
Kategorie: »
Zveřejněno: 2. July 2013, 11:18
Identifikátor inzerátu:

Společnost: Kongresové centrum Zlín
Kontaktní osoba: Helena Váňová
Email: vanov... zobrazit celé

Podrobný popis

Kapacity:
Koncertní uspořádání: 881 míst (přízemí - 557, I. balkon - 133, II. balkon - 71, přístavky - 120) + 12 míst pro vozíčkáře.
Konferenční uspořádání: 616 míst v přízemí, balkony - 204 křesel.
Plesové uspořádání: 496 míst v přízemí, balkon - 204 křesel.
Módní přehlídka: 734 míst.
Další variabilní uspořádání sálu možné.

Určení:
Víceúčelový sál vhodný především pro koncerty, konference, sympozia, vzdělávací akce, slavnostní ceremoniály, kontraktační výstavy, plesy, módní přehlídky a jiné společenské akce. Maximální kapacita je 881 míst.

Technické parametry:
OZVUČENÍ
Základní ozvučení je dvěma Line Array systémy Martin Audio složených z 8 kusů W8LMI a jednoho subwooferu WMX. Pro odposlechy na jevišti jsou určeny profesionální monitory Martin Audio LE1200 (k dispozici max. 8 ks), každý s příkonem až 1400 W. Výkonové zesilovače Powersoft jsou digitální procesorové s celkovým výkonem 20 kW pro hlavní ozvučení. Pro konferenční ozvučení jsou navíc použity vykrývací soustavy mini Line Array Martin Audio Omniline a stropní reproduktorové soustavy Sound Tube. Pro jejich výkonové napájení jsou použity opět digitální procesorové zesilovače Powersoft. Režijní zpracování signálu je na digitálním mixážním pultu Allen Heath iLive112 s 48 vstupy a 16 výstupy s kontrolními odposlechy Genelec. Snímání signálu je 10 bezdrátovými mikrofony AKG a řadou profesionálních dynamických a kondenzátorových mikrofonů AKG, Shure.
K úpravě signálu slouží digitální i analogová efektová zařízení Lexicon, dbx a další.
Pro zvukový záznam je k dispozici 24 kanálový systém a profesionální kondenzátorové mikrofony. Záznam je možný jak ze sálů, tak nezávislého akusticky upraveného nahrávacího studia.
Kongresové ozvučení

Ve velkém sále je instalován kongresový ozvučovací systém. V dodávce je celkem 50 ks diskuzních jednotek, velký sál je vybaven kanálovými infrazářiči s možností poslechu mluveného slova prostřednictvím bezdrátových kanálových přijímačů se sluchátky (v dodávce 240ks). Velký i malý sál je vybaven indukční smyčkou umožňující poslech i nedoslýchavým.

MULTIMEDIÁLNÍ VYBAVENÍ
Množnost datové projekce z projektoru BARCO DP2K-20C o výkonu 20.000 ANSI lm na projekční plátno 7 x 6 m.
Základní zdroje signálu jsou multimediální PC a BlueRay diskový přehrávač v režii.
Další možné připojení externích zařízení je v prostoru jeviště, kde lze po obou stranách připojit zařízení s koncovkou: HDMI / VGA / S-Video / Video RCA, vše včetně zvuku.

SCÉNOGRAFIE
Osvětlení - sál je vybaven sekčním osvětlením sálu; pro účely koncertů a dalších akcí také kvalitním scénickým osvětlením s ovládáním přes světelný pult z režie sálu.

Světelný pult Philips Strand Lighting s možností ovládání až 120 stmívacích okruhů. V podhledu pod stropem je umístěno 14 reflektorů (2 kW/kus), na podvěsech 2. balkónu je 8 reflektorů (4 x 2 kW, 4 x 1,2 kW) s možností nasvícení např. mola pro módní přehlídky. Pod jevištěm jsou umístěny na pravé a levé straně dvě světelné baterie po šesti reflektorech, každý o příkonu 1,2 kW. Nad jevištěm možnost zavěšení příhradové konctrukce na 3 tahy a následné montáže dalšího osvětlení nebo dekorace. K dispozici jsou také 2 ks sledovacích reflektorů se stojany, PARy 64, širokoúhlé "vany", barevné filtry apod.

Praktikábly - celkem 80 m2 praktikáblů, variabilní, moduly 2 x 1 m. Možnost elevace na jevišti ve třech výškových stupních (15, 30 a 60 cm), nebo molo – variabilní prodloužení podia ve výšce pevného jeviště.

Sametové výkryty - možnost zmenšení scény zavěšením tmavěfialových výkrytů, které spolu se zadním horizontem vytvářejí kompletní vykrytí scény.

DALŠÍ SYSTÉMY
Inspicientské zařízení
Obě režie, nahrávací studio a další provozně důležité místnosti jsou vybaveny inspicientským zařízením umožňujícím obousměrnou komunikaci.

Odhledový kamerový systém
Ve velkém sále jsou instalovány 3 odhledové kamery (2 nad jevištěm, 1 v hledišti) umožňující živý náhled do velkého sálu.