Complex spol. s r.o.

Ulice, ČP: Bavorská, 14
Město: Praha
PSČ: 155 41
Stát: České republika
IČO: 18627641

Kontaktní osoba:
Web společnosti:
Email:


Zápis do evidence:

Popis společnosti

Firma Complex spol. s r.o. působí na českém trhu od roku 1991 a od roku 1992 se specializuje na projekční a prezentační techniku, zejména na projektory, projekční plátna a interaktivní tabule, vybavení konferenčních, školících a zasedacích místností, distribuuje náhradní lampy do projektorů a zajišťuje odborný servis včetně instalačních prací.

Jsme výhradním partnerem firmy MEDIUM, společnosti s největším obratem v oblasti prezentačních a projekčních technologií v Evropě. Jako partner společnosti MEDIUM získala firma Complex autorizaci pro distribuci produktů společností SANYO, HITACHI, OPTOMA, PANASONIC, BENQ, AVIO, CASIO, PLUS,CANON, Kodak, Geha, Braun, Fujitsu, Mitsubishi, LG, Pioneer. Dále jsme distributorem výrobků 3M, LEGAMASTER, COMM-TEC, WOLFVISION, ESMS (Onfinity), PHILIPS a VOGELS.

Společnost Complex pronajímá široké spektrum audiovizuální techniky přesně na míru potřebám zákazníka. Připravíme a vybavíme prostředí pro vaši prezentaci, zajistíme velkoplošnou projekci pro vaše akce a to i s projekcí pod širým nebem, nebo podpoříme předvedení vašich produktů na výstavách. Ke každému zákazníkovi přistupujeme zcela individuálně a proto se nám daří splnit jeho očekávání.

Máme řešení pro každou příležitost – od jednoduchých prezentací po velké společenské akce a kongresy. Disponujeme profesionálními projektory a projekčními plochami, plazma a LCD displeji, kamerami a video střižnami, DVD přehrávači a rekordéry, různými typy ozvučovacích soustav včetně bezdrátových mikrofonů a mixážních pultů, osvětlení a další audiovizuální a konferenční technikou.

Referenční projekty
Linux Expo, 50. výročí založení Jaderného ústavu, 16-tá konference ministrů EU, Fórum ÖMV v Praze, Prezentace firmy PHILIPS, Firemní seminář EUROTEL, Představení nového kanálu HBO, …