MK Drive s.r.o.

Ulice, ČP: Teslova, 1129/2b
Město: Ostrava
PSČ: 702 00
Stát: Česká republika
IČO: 29382203

Kontaktní osoba:
Web společnosti:
Email:


Zápis do evidence:

Popis společnosti

Snažíme se stát společností, která vám zajistí skvělý zážitek plný adrenalinu a vzrušení, případně zapůjčí vůz pro vaše podnikání, svatbu, firemní akci, rekreační účely nebo jen pomůže v nouzi.

Zážitek je originálním dárkem, na který se nezapomíná a jistě potěší milovníky rychlé jízdy. Můžeme vám nabídnout spoustu zajímavých vozů a motocyklů. Pravidelně pro vás budeme připravovat nová atraktivní vozidla.

Půjčovna vozidel a motocyklů nabízí spolehlivé vozy (osobní, užitkové a motocykly) za skvělé ceny bez složitého papírování a navíc s asistencí v případě jakýchkoli složitých situací.

Jsme z Ostravy, ale není problém přistavit vůz i v blízkém okolí, popř. při dlouhodobém pronájmu kdekoliv v České republice, resp. Evropě.

V ceně zapůjčeného vozidla je zákonné a havarijní pojištění, dálniční známka, papírové mapy, pomoc v případě nouze, připojištění spoluúčasti (u vybraných vozidel). Dále je možno si zapůjčit navigaci, dětskou sedačku, motooblečení, přilbu, atd.

Vážíme si nárůstu klientů na základě osobního doporučení a budeme se nadále snažit, abyste byli s našimi službami spokojeni a abychom Vás nezklamali.