RIVER, společnost s ručením omezeným

Ulice, ČP: Pomezí nad Ohří, 61
Město: Pomezí nad Ohří
PSČ: 350 02
Stát: Česká republika
IČO: 45357706

Kontaktní osoba:
Web společnosti:
Email:


Zápis do evidence:

Popis společnosti

Jsme půjčovna zajišťující pronájem užitkové a stavební techniky, specializující se na pronájem dodávek a užitkových vozů, stěhovací služby, pronájem lešení značky Plettac SL70 a pronájem šikmých stavebních výtahů Stros. Součástí půjčovny jsou i lešenářské práce, které zahrnují přípravu projektu, zaměření, dopravu, montáž a demontáž. V oboru lešenářství tak můžeme nabídnou komplexní a odborné služby zcela na klíč. Historie naší společnosti sahá až do roku 1990, kdy byla založena. Jsme Vám proto schopni nabídnout služby s velmi profesionální a moderním servisem.

Půjčovna dodávek
Vyberte si z našeho katalogu dodávek a užitkových vozů, které nabízíme k pronájmu. Dodávky půjčujeme včetně víkendů a svátků v regionech Praha, Plzeň, Cheb a Liberec. Součástí pronajaté dodávky je i česká dálniční známka. Vůz přistavíme na vámi požadované místo. Dodávky již od 600,- KČ za den.

Půjčovna lešení
Potřebujete pronajmout lešení? Naše půjčovna vám pronajme fasádní lešení značky Plattac SL70, a to včetně dodání komplexních lešenářských prací na klíč. Máme velké zkušenosti se stavbou lešení a v současnosti disponujeme 5000 m2. Vyměříme objekt, připravíme kalkulaci, lešení dopravíme, zajistíme montáž i demontáž.

Půjčovna stavebních výtahů
Naše půjčovna nabízí pronájem široké škály stavebních výtahů značky Stros®. K dispozici máme osobo-nákladní výtahy, nákladní výtahy, pracovní plošiny a závěsné lávky. Zajistíme vám kompletní servis od poradenství, dopravy, montáže, zaškolení a finální demontáže.

Stěhovací služby
Potřebujete zajistit bezstarostné stěhování bytu, domu či kanceláře? Šetřete síly a rovnou nám zavolejte. Stěhujeme byty, domy, kanceláře apod., a to v Praze, Karlovarském, Plzeňském a Libereckém kraji. Nabízíme stěhování levně, rychle a kvalitně. U nás při stěhování neplatíte příplatky za patra, svátky ani víkendy.

Provozní doba: pondělí - pátek - 8:00 - 17:00, sobota a neděle od 9:00 - 13:00.